Blog

Svátek Svatého Valentýna

Kdo z nás by se netěšil na svátek Svatého Valentýna? 14. února je svátek všech zamilovaných a všichni přemýšlí nad tím, čím udělat radost svému blízkému. Víte ale, kde se vzal tento svátek? Jedna legenda vypráví o knězi Valentýnovi, který tajně oddával zamilované vojáky proti vůli římského vládce. Později za to byl zatčen a 14. února popraven. Tento den se vzpomínalo na smrt Svatého Valentýna a postupem času se začal slavit jako svátek všech zamilovaných. Oslavte svátek lásky a nechte se námi inspirovat.

  Růže, Srdce, UÅ¡lechtilých Růží
 

 


Udělejte radost svému milému a zachumlejte se s ním pod měkoučkou a heboučkou deku, kde se budete cítit jako v bavlnce. Vybrat si můžete mezi dekami jednobarevnými, vzorovanými nebo s beránkem. Pod každou vám bude krásně teplo.

Deka mikro ŽIRAFA    Maxi deka mikro GAVORA béžová

 

Vyberte svému partnerovi krásný polštářek, který si může vzít třeba na cesty. Pohankový váleček si zamilujete oba dva, protože uvolňuje napětí a zadržuje teplo po dlouhou dobu. Můžete ho přikládat na celé tělo a relaxovat. 

     
   Pohankový váleček polÅ¡tářek GRAND modrý  

Po večerní koupeli se zabalte do froté nebo bambusových osušek. Překvapí vás jejich jedinečná měkkost a savost. Po večeři při svíčkách vás bude čekat načechraný pelíšek, který si můžete vytvořit z francouzské deky a povléci do francouzského povlečení, které je pro zamilované přímo dělané.

 

   Krepové povlečení francouzské FLEUR černobílé

 

Pro dokonalou postel si vyberte prostěradlo z mikroplyše, jersey nebo froté a vaše pohodlíčko je zajištěno.

 

TOP Q froté prostěradlo KRÁLOVSKÁ MODŘ 180x200 cm   Froté prostěradlo LIMETKOVÉ 180x200 cm

 

Den zamilovaných by neměl být jen jednou v roce, ale měli bychom si ho připomínat častěji.

 

Autor: Zuzana, tým ceskepovleceni.eu
28. ledna 2019

 

Klidné Vánoce

Kdo by si nepřál klidné a pohodové dny vánoční? Asi každý, proto se pojďte v klidu z domova přesvědčit o tom, že i to je možné. U nás totiž nakoupíte dárky, které se každému budou líbit a tak nebudete muset běhat po obchodech a přetahovat se o košíky.

7dílná souprava povlečení s bavlněným efektem RISA Oboustranná deka JULETA červená  

Každé ženě udělá radost krásně sladěná a upravená postel. Jak jinak ji zdokonalit, než že se na ní pořídí deky, polštáře a povlékne do pěkného povlečení. To si můžete vybrat podle barvy, vzoru, ale i materiálu nebo velikosti. Nabízíme povlečení v klasickém rozměru, v prodloužené variantě, francouzské povlečení i dětské povlečení. Z materiálů můžete volit z těch teplejších z mikroplyše a mikroflanelu nebo flanelové. Dále můžete vybírat povlečení z praktické polybavlny, nemačkavého krepu či nestárnoucí bavlny, ale máme i z úžasného mikrovlákna. Myslíme i na děti, pro které máme povlečení s motivy z kreslených pohádek a pro ty úplně nejmenší máme i povlečení do malých postýlek.

Povlečení mikroplyš prodloužené TOLEDO fialové Dětské povlečení FAIRIES 2016

Aby byla postel dokonale sladěná, můžete k povlečení vybrat prostěradlo, které bude ve stejné barvě nebo kontrastní. Ze široké nabídky barev si vybere každý. I z materiálů si můžete vybírat. Například velmi oblíbená mikroplyšová, která jsou měkoučká a heboučká, froté nebo jersey, ale i nestárnoucí bavlněná prostěradla. Samozřejmě nezapomínáme na děti, pro které máme prostěradla s pohádkovými motivy.

Úžasným dárkem může být ručník nebo osuška. Ať už do koupelny, kterou barevně doladíte ručníkem bavlněným nebo z bambusového vlákna. Oba materiály jsou příjemné na dotek, měkké a velmi savé. Další variantou můžou být rychleschnoucí ručníky a osušky, které jsou lehké a skladné, ideální na cesty či na cvičení. I pro děti tu máme známé kreslené postavičky, které se vyjímají na osuškách.

     

A jakou radost uděláte teplou a měkkou dekou, ve které se bude každý cítit jako v bavlnce. Vybírat můžete mezi jednobarevnými, vzorovanými, oboustrannými a samozřejmě i v dětském provedení tu je na výběr. Jak jinak se zahřát, než-li se zachumlat do teplé deky.

Deka mikro ZEBRA Deka mikro VENEZIA tyrkysová Oboustranná deka ROMANTIC červená

Stačí si jen vybrat a krásný dárek je na světě. Všem přeji, aby si vychutnali vánoční pohodu do sytosti a mohli tak upřímně říct, že Vánoce jsou svátky klidu.

 

  Autor: Zuzana, tým ceskepovleceni.eu
22. listopad 2018