Klidné Vánoce

Kdo by si nepřál klidné a pohodové dny vánoční? Asi každý, proto se pojďte v klidu z domova přesvědčit o tom, že i to je možné. U nás totiž nakoupíte dárky, které se každému budou líbit a tak nebudete muset běhat po obchodech a přetahovat se o košíky.

7dílná souprava povlečení s bavlněným efektem RISA Oboustranná deka JULETA červená  

Každé ženě udělá radost krásně sladěná a upravená postel. Jak jinak ji zdokonalit, než že se na ní pořídí deky, polštáře a povlékne do pěkného povlečení. To si můžete vybrat podle barvy, vzoru, ale i materiálu nebo velikosti. Nabízíme povlečení v klasickém rozměru, v prodloužené variantě, francouzské povlečení i dětské povlečení. Z materiálů můžete volit z těch teplejších z mikroplyše a mikroflanelu nebo flanelové. Dále můžete vybírat povlečení z praktické polybavlny, nemačkavého krepu či nestárnoucí bavlny, ale máme i z úžasného mikrovlákna. Myslíme i na děti, pro které máme povlečení s motivy z kreslených pohádek a pro ty úplně nejmenší máme i povlečení do malých postýlek.

Povlečení mikroplyš prodloužené TOLEDO fialové Dětské povlečení FAIRIES 2016

Aby byla postel dokonale sladěná, můžete k povlečení vybrat prostěradlo, které bude ve stejné barvě nebo kontrastní. Ze široké nabídky barev si vybere každý. I z materiálů si můžete vybírat. Například velmi oblíbená mikroplyšová, která jsou měkoučká a heboučká, froté nebo jersey, ale i nestárnoucí bavlněná prostěradla. Samozřejmě nezapomínáme na děti, pro které máme prostěradla s pohádkovými motivy.

Úžasným dárkem může být ručník nebo osuška. Ať už do koupelny, kterou barevně doladíte ručníkem bavlněným nebo z bambusového vlákna. Oba materiály jsou příjemné na dotek, měkké a velmi savé. Další variantou můžou být rychleschnoucí ručníky a osušky, které jsou lehké a skladné, ideální na cesty či na cvičení. I pro děti tu máme známé kreslené postavičky, které se vyjímají na osuškách.

     

A jakou radost uděláte teplou a měkkou dekou, ve které se bude každý cítit jako v bavlnce. Vybírat můžete mezi jednobarevnými, vzorovanými, oboustrannými a samozřejmě i v dětském provedení tu je na výběr. Jak jinak se zahřát, než-li se zachumlat do teplé deky.

Deka mikro ZEBRA Deka mikro VENEZIA tyrkysová Oboustranná deka ROMANTIC červená

Stačí si jen vybrat a krásný dárek je na světě. Všem přeji, aby si vychutnali vánoční pohodu do sytosti a mohli tak upřímně říct, že Vánoce jsou svátky klidu.

 

  Autor: Zuzana, tým ceskepovleceni.eu
22. listopad 2018