Svátek Svatého Valentýna

Kdo z nás by se netěšil na svátek Svatého Valentýna? 14. února je svátek všech zamilovaných a všichni přemýšlí nad tím, čím udělat radost svému blízkému. Víte ale, kde se vzal tento svátek? Jedna legenda vypráví o knězi Valentýnovi, který tajně oddával zamilované vojáky proti vůli římského vládce. Později za to byl zatčen a 14. února popraven. Tento den se vzpomínalo na smrt Svatého Valentýna a postupem času se začal slavit jako svátek všech zamilovaných. Oslavte svátek lásky a nechte se námi inspirovat.

  Růže, Srdce, UÅ¡lechtilých Růží
 

 


Udělejte radost svému milému a zachumlejte se s ním pod měkoučkou a heboučkou deku, kde se budete cítit jako v bavlnce. Vybrat si můžete mezi dekami jednobarevnými, vzorovanými nebo s beránkem. Pod každou vám bude krásně teplo.

Deka mikro ŽIRAFA    Maxi deka mikro GAVORA béžová

 

Vyberte svému partnerovi krásný polštářek, který si může vzít třeba na cesty. Pohankový váleček si zamilujete oba dva, protože uvolňuje napětí a zadržuje teplo po dlouhou dobu. Můžete ho přikládat na celé tělo a relaxovat. 

     
   Pohankový váleček polÅ¡tářek GRAND modrý  

Po večerní koupeli se zabalte do froté nebo bambusových osušek. Překvapí vás jejich jedinečná měkkost a savost. Po večeři při svíčkách vás bude čekat načechraný pelíšek, který si můžete vytvořit z francouzské deky a povléci do francouzského povlečení, které je pro zamilované přímo dělané.

 

   Krepové povlečení francouzské FLEUR černobílé

 

Pro dokonalou postel si vyberte prostěradlo z mikroplyše, jersey nebo froté a vaše pohodlíčko je zajištěno.

 

TOP Q froté prostěradlo KRÁLOVSKÁ MODŘ 180x200 cm   Froté prostěradlo LIMETKOVÉ 180x200 cm

 

Den zamilovaných by neměl být jen jednou v roce, ale měli bychom si ho připomínat častěji.

 

Autor: Zuzana, tým ceskepovleceni.eu
28. ledna 2019